جستجو

۲۸۰ مسجد شیراز مستعد اجرای طرح سه‌شنبه‌های مهدوی هستند


دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس با بیان اینکه طرح سه‌شنبه‌های مهدوی به‌صورت پایلوت در ۴۰ مسجد استان اجرا شده است، گفت: ۲۸۰ مسجد شیراز مستعد اجرای این طرح هستند.

به گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام حسین امیدی، دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس در روز ۱۵ فروردین در پنجمین نشست شورای قرآن و عترت این استان با اشاره به تصویب طرح سه‌شنبه‌های مهدوی در این شورا گفت: کانون‌های مساجد مسئولیت دبیری این طرح را به عهده دارد.

وی افزود: تاکنون اجرای این طرح در ۴۰ مسجد استان هماهنگ شده است اما ۲۸۰ مسجد در شیراز مستعد اجرای این طرح هستند و در سطح استان هم قریب یک هزار و ۲۰۰ کانون مساجد می‌تواند در اجرای این طرح فعال شوند.

امیدی بیان کرد: پشتیبانی محتوایی این طرح به گونه‌ای است که باید به‌صورت پایلوت طرح سه‌شنبه‌های مهدوی در گام نخست در همین ۴۰ مسجد اجرا شود و بعد از گذشت چند هفته و بازخورد مثبتی که از این طرح گرفتیم، آن را به سایر مساجد گسترش می‌دهیم.

دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس ادامه داد: اگر می‌خواهیم این طرح در سطح کشور گسترش یابد باز هم می‌توانیم از ظرفیت کانون‌های مساجد بهره بگیریم.

یادآور می‌شود، در این نشست مصطفی دهقانی به‌عنوان دبیر طرح سه‌شنبه‌های مهدوی در سطح استان فارس معرفی شد.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *