جستجو

آیین سه شنبه های مهدوی در ادره کل آموزش و پرورش استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد و مؤسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود فارس : آیین سه شنبه های مهدوی در ادره کل آموزش و پرورش استان فارس با سخنرانی حضرت استاد حدائق برگزارشد

مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس ضمن اشاره به حدیث ( فقد مُلِئَت بُطونُکُم مِن الحَرامِ )گفتند:

تاثیر نگذاشتن حرف های معصوم بر روی افراد ، بخاطر پرشدن شکم ها از حرام بوده، بنابراین کسانی می توانند منتظران امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف باشند که به کسب لقمه حلال توجه کنند.
استادحدائق ضمن اشاره به آیات 7و8 سوره زلزال گفتند: هر کس به قدر ذره‌ای کار نیک کرده ، (پاداش) آن را خواهد دید و هر کس به قدر ذره‌ای کار زشتی مرتکب شود، آن هم به کیفرش خواهد رسید بنابراین باید بسیار دررفتارمان دقت نظر داشته باشیم.

مدیرعامل بنیادفرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) درفارس ضمن تاکید بر رعایت انصاف گفت: به گونه ای رفتار و عمل کنیم که خداوند راضی باشد، به عبارتی مشکل دیگران را مشکل خودمان بدانیم و بعنوان نمونه به گونه ای با مشتری و ارباب رجوع برخورد کنیم که دوست داریم با خودمان رفتار شود.

استاد حدایق ضمن اشاره به نامه 31 نهج البلاغه گفت: نَفس را ترازوی بین خود و دیگران قرار دهیم و برای دیگران آن چیزی را بپسند که برای خود می پسندی و برای دیگران نپسند آنچه برای خود نمی پسندی و دقت داشته باشیم که ظلم نکنیم چرا که دوست نداریم که به ما ظلم شود.

ایشان خستگی ناپذیری را یکی از ویژگی های شیعه دانست و گفت: در روایات اهل بیت علیهم السلام، به تلاشگری و خستگی ناپذیر بودن سفارش شده بنابراین باید با قلم و عمل تاثیرگذار باشیم و برای خدا و خدمت به خلق کار کنیم.

آخرین مطالب

به دنبال تربیت نسل منتظر هستیم

مسئول مدرسه وارثین: به دنبال تربیت نسل منتظر هستیم مسئول مدرسه وارثین تربیت نسل منتظر را یکی از اهداف مدرسه وارثین دانست و گفت: تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *