جستجو

آیین سه شنبه های مهدوی در اداره کل آموزش و پرورش فارس برگزار شد

آیین سه شنبه های مهدوی در اداره کل آموزش و پرورش فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود فارس:آیین سه شنبه های مهدوی در اداره کل آموزش و پرورش با سخنرانی قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)باحضور کارکنان اداره کل برگزارشد
حجت الاسلام شیخ محمد حسین حدائق در تشریح وظائف منتظران بیان داشتند:منتظران تمام کارهایشان را برای خداوند انجام می دهند و جز رضای او را نظر ندارند.
ایشان اشاره داشتند:همیشه دعایمان عاقبت بخیری باشد چرا که در تاریخ افرادی بودند علی رغم اینکه در کنار معصومین حضور داشتند اما پس از مدتی از مسیر حق خارج شده و مقابل امام وقتشان ایستادند.

قائم مقام بنیاد فرهنگی مهدی موعود( عج) در فارس ضمن اشاره به ویژگی منتظران حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف گفتند: اولین ویژگی آنان محبوب و حبیب خداوند بودن است و آنان دارای خصایصی همچون اقامه نماز اول وقت، توبه کننده و … می باشند.

حجت الاسلام حدائق افزود: ایجاد عاطفه بین خود و امام عصر از دیگر ویژگی هایی می باشد که منتظران امام باید در خود ایجاد و به آن عمل کنند چرا که در عمل نشان دادن بسیار مهم بوده و نمی شود کسی محبتی را در دل داشته باشد اما در عمل آشکار نسازد.

وی در تشریح دیگر وظایف منتظران ادامه داد: متواضع بودن از دیگر ویژگی های منتظران می باشد و این تواضع را باید در رفتارمان با شاگرد یا زیردست و… نشان دهیم.

قائم مقام بنیادفرهنگی مهدی موعود( عج) در فارس افزود: منتظران در مقابل دشمنان ایستاده و مقاومت می کنند و تمام کارهایشان را برای خداوند انجام می دهند و جز رضای او را درنظر ندارند.

 

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *