Notice: Undefined offset: -1 in /home/bonyadem/public_html/wp-includes/post-template.php on line 327
در شرایط امروز جامعه مسئولیت فرهنگیان در بحث جهاد تبیین بسیار سنگین است - مهدویت فارس

در شرایط امروز جامعه مسئولیت فرهنگیان در بحث جهاد تبیین بسیار سنگین است

به گزارش روابط عمومی بنیاد ومؤ سسه فرهنگی حضرت مهدی موعود فارس: حجت الاسلام محمد حسین حدائق قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس، در مراسم یادبود شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام و بزرگداشت سالروزشهادت سردارشهیدصفی قلی و سه شنبه مهدوی در نمازخانه اداره کل آموزش و پرورش و با حضور پرسنل حوزه ستادی برگزار شد با عنوان؛ دانش آموز ،مهدویت و شهادت، تاکید کرد:
نوجوانانی که در بهترین دوران زندگی خود جان خود را فدای حفظ ارزشهای اسلامی می کنند و به شهادت می رسند، تربیت شدگان معلمان هستند.
حجت الاسلام حدائق با اشاره به نشر اکاذیب در خصوص حادثه تروریستی اخیر، اظهار کرد: در دوران حکومت حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام، دشمنان واقعیت را به گونه ای دیگر جلوه دادند که شهادت حضرت در محراب را کسی باور نمی کرد و می گفتند مگر علی (ع) نماز می خواند؟
وی افزود: در آن دوران نیز مظلومیت اباعبدالله به حدی رسید که امام حسین علیه السلام ،حضرت علی اصغر (ع) را به روی دست گرفت و به میدان نبرد رفت.
استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: داشتن بصیرت و معرفت در هر زمانی ضروری است،در ابتدای پیروزی انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران، غیرت جوانان بصیر و ولایت پذیر بود که توانست بر دشمن فائق آیند.
وی ادامه داد: وجود نیروهای مخلص و بافضیلت همواره دین الهی را زنده نگه داشته است.
حجت الاسلام حدائق خاطرنشان کرد: در شرایط امروز جامعه، مسئولیت فرهنگیان در بحث جهاد تبیین بسیار سنگین است.

آخرین مطالب

همایش بزرگ مهدی یاوران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس، همزمان با سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم، امام زمان

مردم مستعد دین هستند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، استاد علیرضا حدائق مدیر بنیاد استان فارس در همایش سراسری مدیران بنیاد استان‌ها که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bonyadem/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309