در شرایط امروز جامعه مسئولیت فرهنگیان در بحث جهاد تبیین بسیار سنگین است

به گزارش روابط عمومی بنیاد ومؤ سسه فرهنگی حضرت مهدی موعود فارس: حجت الاسلام محمد حسین حدائق قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس، در مراسم یادبود شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام و بزرگداشت سالروزشهادت سردارشهیدصفی قلی و سه شنبه مهدوی در نمازخانه اداره کل آموزش و پرورش و با حضور پرسنل حوزه ستادی برگزار شد با عنوان؛ دانش آموز ،مهدویت و شهادت، تاکید کرد:
نوجوانانی که در بهترین دوران زندگی خود جان خود را فدای حفظ ارزشهای اسلامی می کنند و به شهادت می رسند، تربیت شدگان معلمان هستند.
حجت الاسلام حدائق با اشاره به نشر اکاذیب در خصوص حادثه تروریستی اخیر، اظهار کرد: در دوران حکومت حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام، دشمنان واقعیت را به گونه ای دیگر جلوه دادند که شهادت حضرت در محراب را کسی باور نمی کرد و می گفتند مگر علی (ع) نماز می خواند؟
وی افزود: در آن دوران نیز مظلومیت اباعبدالله به حدی رسید که امام حسین علیه السلام ،حضرت علی اصغر (ع) را به روی دست گرفت و به میدان نبرد رفت.
استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: داشتن بصیرت و معرفت در هر زمانی ضروری است،در ابتدای پیروزی انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران، غیرت جوانان بصیر و ولایت پذیر بود که توانست بر دشمن فائق آیند.
وی ادامه داد: وجود نیروهای مخلص و بافضیلت همواره دین الهی را زنده نگه داشته است.
حجت الاسلام حدائق خاطرنشان کرد: در شرایط امروز جامعه، مسئولیت فرهنگیان در بحث جهاد تبیین بسیار سنگین است.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *