جستجو

تقدیر از عوامل رادیو اینترنتی مهدویت در شیراز

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)فارس ، در جلسه ای در روز پنج شنبه، ۲۸ مهرماه با حضور استاد حدائق مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین نصوری معاون فرهنگ آموزش و پژوهش بنیاد، حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) از عوامل رادیو مهدویت در استان فارس تقدیر به عمل آمد.

حامد صالحی مدیر روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات عوامل رادیو مهدویت و تلاش های بی وقفه در جهت نشر معارف مهدوی گفت: با توجه به اینکه رادیوهای اینترنتی دارای محدودیت جغرافیائی و زمانی نیستند و انتشار اطلاعات توسط یک رادیوی اینترنتی، قابل شنیدن در همه جا خواهد بود، با استفاده از این پتانسیل بسیار گسترده در دو بخش نماز و مهدویت رادیو اینترنتی را راه اندازی کردیم.

وی افزود: حدود یک سال از شروع به کار رادیو مهدویت می گذرد و به لطف خدا و امام زمان(عج) در ابتدای کار با حضور ۴ نفر این فعالیت آغاز شد و در حال حاضر ۱۵ نفر عوامل رادیو مهدویت بصورت داوطلبانه مشغول به کار و برنامه ریزی هستند.

صالحی یادآور شد: برنامه رادیو مهدویت ۱۲ دقیقه است و به صورت هفتگی در روزهای جمعه با آیتم هایی شامل سخنرانی مقام معظم رهبری و حجت الاسلام والمسلمین استاد قرائتی، تفسیر آیات مهدوی، بیان دل نوشته، معرفی کتاب، روایتگری، پاسخگویی به شبهات و مهترین اخبار هفته در تمامی شبکه های اطلاع رسانی و فضای مجازی ستاد و بنیاد منتشر می‌شود.

وی اظهار کرد: در ۳۰ قسمت از این برنامه از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین حدائق مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس با موضوع مهدویت و انتظار استفاده شده است و در شبکه های اجتماعی مسجد مقدس جمکران، وزارت آموزش و پرورش، عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمانها و نهاد های دیگر پخش و بازخورد مثبتی از اقشار مختلف از طریق پیامک دریافت کرده ایم.

مدیر روابط عمومی بنیاد در پایان تصریح کرد: با هدف ترویج فرهنگ مهدویت و تربیت منتظران حقیقی و تقویت برنامه های رادیو، کشف استعداد و ایجاد انگیزه و تشویق جهت مشارکت مستقیم هنرمندان، به نمایش گذاشتن نقش و تاثیرگذاری آنها در جامعه، پویش سراسری ربیع الانام در دو بخش گویندگی و متن ادبی برگزار کردیم.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین علیرضا حدائق مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس با اشاره به آیه ۱۴ سوره علق، گفت: نگاه خداوند و نظارت حق تعالی بر اعمال انسانها به طور نسبی برای افراد متفاوت هست و شامل همه افرادی که فعالیتی را با دغدغه انجام می دهند و افرادی که نسبت به انجام کاری تمایل ندارند می شود.

وی افزود: فعالیت در رادیو مهدویت از کارهایی است که حتما در نظر حضرت ولی عصر(عج) است و رضایت حضرت را در بر دارد.

حجت الاسلام حدائق ضمن قدردانی از عوامل رادیو مهدویت، تصریح کرد: در دوران کنونی که زمان غیبت امام زمان (عج) است، وظیفه ما در کنار انتظار ظهور ایشان فراهم‌سازی مقدمات ظهور با انجام فعالیتهای مهدوی است.

مدیر بنیاد مهدویت استان فارس یادآور شد: افرادی که در جرگه منتظران ظهور امام مهدی (عج) قرار دارند، قطعاً دارای وظایفی هستند که باید در دوران انتظار انجام دهند و وظیفه شما در عصر ارتباطات انتشار مباحث و معارف مهدوی در فضای مجازی است.

در پایان جلسه از عوامل رادیو مهدویت با اهدای لوح تقدیر و هدیه، تجلیل به عمل آمد.

آخرین مطالب

به دنبال تربیت نسل منتظر هستیم

مسئول مدرسه وارثین: به دنبال تربیت نسل منتظر هستیم مسئول مدرسه وارثین تربیت نسل منتظر را یکی از اهداف مدرسه وارثین دانست و گفت: تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *