جستجو

جلسه شورای سیاست‌گذاری نکوداشت دهه مهدویت استان فارس برگزار شد

جلسه شورای سیاست‌گذاری نکوداشت دهه مهدویت استان فارس برگزار شد

جلسه شورای سیاست‌گذاری نکوداشت دهه مهدویت به ریاست حضرت آیت‌الله دژکام با حضور مدیرعامل بنیاد و مؤسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و مسئولین استان روز شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ در محل دفتر نماینده محترم ولی‌فقیه در استان فارس برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام محمد حسین حدائق قائم‌مقام بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) فارس ضمن بیان گزارشی از فعالیت‌های مهدوی استان، به تشریح برنامه‌های این بنیاد در بزرگداشت دهه مهدویت و نیمه شعبان ولادت باسعادت حضرت مهدی (عج) پرداختند.
در ادامه مدیران حاضر در جلسه پیشنهاد‌هایی نسبت به بزرگداشت دهه مهدویت و جشن بزرگ نیمه شعبان ارائه کردند.
سپس حضرت آیت‌الله دژکام ضمن تشکر از برنامه‌ها و فعالیت‌های انجام‌شده خطاب به مسئولین و مدیران حاضر در جلسه بر اجرای مصوبات و برنامه‌های دهه مهدویت در سطح استان با جدیت و کیفیت مطلوب تاکید کردند.

در پایان حضرت استاد حاج شیخ علیرضا حدائق بیان داشتند: امروزه خدمت به امام زمان (عج) و مهدویت توفیق بزرگی است از طرف خدای متعال که نیاز به سجده شکر دارد، لذا باید از ظرفیتی که در اختیار داریم در جهت ترویج و نشر معارف مهدوی به نحو احسن استفاده کنیم.

 

آخرین مطالب

به دنبال تربیت نسل منتظر هستیم

مسئول مدرسه وارثین: به دنبال تربیت نسل منتظر هستیم مسئول مدرسه وارثین تربیت نسل منتظر را یکی از اهداف مدرسه وارثین دانست و گفت: تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *