جستجو

بازدید مسئولین بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود کشور از بنیاد استان فارس

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس : حجت الاسلام و المسلمین نصوری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد در سفر به استان فارس که در روز پنج شنبه، ۲۸ مهر ماه  در مهدیه بزرگ شیراز انجام شد، ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان، توضیحاتی در خصوص اهداف سفر به استانها را ایراد کرد.

حجت الاسلام نصوری ضمن تشریح برنامه های ۱۴۰۱ در نیمه دوم و اشاره به ظرفیت های بالقوه مهدویت موجود در استان فارس، توانمندی ها و ظرفیت های بنیاد در طول سالهای اخیر را برشمرد.

وی حضور حجت الاسلام والمسلمین حدائق مدیر بنیاد استان را به عنوان نقطه قوت استان فارس قلمداد کرد و از وجود امکانات سخت افزاری و اتحاد و همدلی بین همکاران استان فارس قدردانی کرد.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد یا تاکید بر برنامه محور بودن استانها در اجرای فعالیتهای مهدوی گفت: انتظار داریم تمامی استانها تجربیات خود را در راستای استفاده سایرین منتقل کنند.

حجت الاسلام نصوری افزود: با توجه به وجود انحرافات مختلف در استان فارس، رصد دقیق، گزارش دهی از آنها با هدف نقد و بررسی و فعالیت در عرصه کودک و نوجوان در دستور استان قرار بگیرد.

وی با اشاره به برگزاری دو دوره مهدویت سطح ۳ ویژه طلاب برادر در استان فارس گفت: آشنایی با علوم مهدوی ویژه مبلغین امری ضروری است و لذا باید تلاش کنیم تا با اجرای راهکارهای آموزشی در استانها، این مهم محیا شود.

در پایان جلسه در خصوص برنامه های آموزشی، تفاهم نامه و ارتباطات و تعاملات مدیریتی و پیشنهادات نحوه انتقال گزارش و تجربیات بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *