بازدید مسئولین بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود کشور از بنیاد استان فارس

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس : حجت الاسلام و المسلمین نصوری معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد در سفر به استان فارس که در روز پنج شنبه، ۲۸ مهر ماه  در مهدیه بزرگ شیراز انجام شد، ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان، توضیحاتی در خصوص اهداف سفر به استانها را ایراد کرد.

حجت الاسلام نصوری ضمن تشریح برنامه های ۱۴۰۱ در نیمه دوم و اشاره به ظرفیت های بالقوه مهدویت موجود در استان فارس، توانمندی ها و ظرفیت های بنیاد در طول سالهای اخیر را برشمرد.

وی حضور حجت الاسلام والمسلمین حدائق مدیر بنیاد استان را به عنوان نقطه قوت استان فارس قلمداد کرد و از وجود امکانات سخت افزاری و اتحاد و همدلی بین همکاران استان فارس قدردانی کرد.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش بنیاد یا تاکید بر برنامه محور بودن استانها در اجرای فعالیتهای مهدوی گفت: انتظار داریم تمامی استانها تجربیات خود را در راستای استفاده سایرین منتقل کنند.

حجت الاسلام نصوری افزود: با توجه به وجود انحرافات مختلف در استان فارس، رصد دقیق، گزارش دهی از آنها با هدف نقد و بررسی و فعالیت در عرصه کودک و نوجوان در دستور استان قرار بگیرد.

وی با اشاره به برگزاری دو دوره مهدویت سطح ۳ ویژه طلاب برادر در استان فارس گفت: آشنایی با علوم مهدوی ویژه مبلغین امری ضروری است و لذا باید تلاش کنیم تا با اجرای راهکارهای آموزشی در استانها، این مهم محیا شود.

در پایان جلسه در خصوص برنامه های آموزشی، تفاهم نامه و ارتباطات و تعاملات مدیریتی و پیشنهادات نحوه انتقال گزارش و تجربیات بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

آخرین مطالب

همایش بزرگ مهدی یاوران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس، همزمان با سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم، امام زمان

مردم مستعد دین هستند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، استاد علیرضا حدائق مدیر بنیاد استان فارس در همایش سراسری مدیران بنیاد استان‌ها که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *