جلسه مشترک بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و ستاد اقامه نماز


جلسه مشترک بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) و ستاد اقامه نماز با حضور مدیران و مسئولین هر دو مجموعه به میزبانی ستاد اقامه نماز برگزار شد.
جلسه نحوه همکاری و انعقاد تفاهم نامه بین این دو نهاد مقدس برگزار گردید.
در این جلسه که به میزبانی ستاد اقامه نماز تشکیل گردید حجت الاسلام سقاچی ضمن عرض خوش آمدگویی گفت ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت هر دو مستقیما زیرمجموعه دفتر مقام معظم رهبری هستند.
وی افزود جهت ترویج امر نماز و مهدویت می توانیم از ظرفیت مدارس و ادارات برای شرح معارف دینی استفاده کنیم. همچنین با توجه به این که هر ساله از عملکرد نماز ادارات ارزیابی صورت می گیرد می توان از نحوه فعالیت ادارات در امر معارف مهدویت نیز ارزیابی به عمل آورد. با توجه به اینکه هر اداره یک دبیر جهت رسیدگی به امر اقامه نماز دارد خواستار فعالیت دبیران جهت نشر معارف مهدویت شد. به علاوه از ظرفیت آموزش و پرورش در خصوص نشر معارف نماز و مهدویت می توان استفاده نمود.
در جلسه جناب اقای غیبی، معاون آموزش بنیاد مهدویت،ضمن بیان ضرورت ترویج و کسترش معارف مهدوی در جامعه گفتند: برگزاری دوره های مقدماتی، تکمیلی و تربیت مربی بخشی از رسالت و برنامه های بنیاد میباشد. همچنین طرح سه شنبه های مهدوی در سطح شهر شیراز در حال انجام است.
ایشان در ادامه پیشنهاد دادند که می توان مسابقه ای مشترک با موضوع شعر و نقاشی برگزار نمود. لازم است کارگروه تخصصی جهت برگزاری دوره هایی با همکاری مشترک دو نهاد تشکیل شود.
در پایان کلیه امور اجرایی و وظایف طرفین طی تفاهم نامه ای مورد توافق طرفین قرار گرفت.

آخرین مطالب

همایش بزرگ مهدی یاوران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس، همزمان با سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم، امام زمان

مردم مستعد دین هستند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، استاد علیرضا حدائق مدیر بنیاد استان فارس در همایش سراسری مدیران بنیاد استان‌ها که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *