Notice: Undefined offset: -1 in /home/bonyadem/public_html/wp-includes/post-template.php on line 327
خبرنگاران توطئه های رسانه ای دشمنان را با رسانه پاسخ دهند - مهدویت فارس

خبرنگاران توطئه های رسانه ای دشمنان را با رسانه پاسخ دهند

مسئول بنیادفرهنگی حضرت مهدی موعود استان فارس گفت: دشمنان علاوه بر تغییر سبک زندگی اسلامی به دنبال تضعیف اعتقادات، پوشش و باور مردم نیز هستند، این موارد همان شیطنت هایی است که صورت می‌گیرد و رسانه در مقابل این توطئه ها نقش مهمی دارد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ومؤسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود فارس: حجت الاسلام والمسلمین استاد حاج شیخ علیرضا حدائق، ظهر امروز در نشست رسانه ای با خبرنگاران درباره برنامه های دهه مهدویت که در سالن جلسات بنیاد مهدویت استان فارس برگزار شد، اظهار کرد: انتقال مفاهیم مهدوی یکی از رسالت های خبرنگاران بوده که الحمدلله به نحو مطلوب انجام داده اند.

وی در ادامه به روایتی از سیدالشهدا(ع) و نقش رسانه اشاره کرد و افزود: حضرت می فرماید صاحب الزمان غیبتی دارد که در این غیبت، جمعیت و گروه هایی مرتد می شوند، اما برخی هم بر این اعتقاد می مانند و باور های دینی خود را از دست نمی دهند، این افرادی که بر دین و اعتقاد خود استوار می مانند مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.

عضو جامعه روحانیت شیراز همچنین تصریح کرد: براساس روایت امام حسین(ع) دوستداران امام زمان(عج) مورد اذیت و تمسخر قرار می گیرند. همچنین سیدالشهدا(ع) می فرمایند در دوره آخر الزمان برخی می فرمایند امام زمان(عج) کجاست؟، چرا نمی آید؟؛ رسانه در بالا بردن سطح فکری جامعه بشری و در رفع ابهامات نقش کلیدی ایفا می کند، از این رو اگر یک نفر در یک خبر، یک جمله بفهمد و مسیر زندگی او تغییر کند اجر عظیمی پای شما می گذارند.

وی تصریح کرد: اگر از ظرفیت رسانه درست استفاده نشود، نقل یک خبر ممکن است سبب انحراف شود؛ خبرنگاران باید قدر خود را بدانند که نشر اخبار مهدویت نشر معارف بهترین انسان نظام عالم هستی است.

مسئول بنیادفرهنگی حضرت مهدی موعود استان فارس با بیان اینکه دشمنان به دنبال تغییر سبک زندگی اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: دشمنان علاوه بر تغییر سبک زندگی اسلامی به دنبال تضعیف اعتقادات، پوشش ها و باور ها نیز هستند، این موارد همان شیطنت هایی است که صورت می گیرد و رسانه در مقابل این موارد نقش مهمی دارد. پیامبر(ص) گفتار را با گفتار، قلم را با قلم، شمشیر را با شمشیر و شعار را با شعار پاسخ می دادند، خبرنگاران نیز باید امروز همان راه پیامبر(ص) را پیش بگیرند و تبلیغات شوم رسانه ای دشمن را با رسانه پاسخ دهند.

آخرین مطالب

همایش بزرگ مهدی یاوران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس، همزمان با سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم، امام زمان

مردم مستعد دین هستند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، استاد علیرضا حدائق مدیر بنیاد استان فارس در همایش سراسری مدیران بنیاد استان‌ها که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/bonyadem/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309