نشست مدیران بنیاد و کارشناسان نهضت سوادآموزی

در تاریخ ۸/۱۰/۹۹ جلسه­‌ی کارگروه تفاهم­نامه مشترک بنیاد و مؤسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس و معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش فارس با حضور کارشناسان معاونت سوادآموزی استان و معاونت آموزش، پژوهش، فرهنگی و اداری بنیاد، در محل بنیاد تشکیل گردید که پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید در مورد تألیف کتاب «امام مهربانی­ها» ویژه­‌ی سوادآموزان استان فارس تبادل­ نظر و تصمیمات ذیل گرفته شد:

۱- مقرر شد برنامه­‌ی رونمایی کتاب «امام مهربانی­ها» در هفته­‌ی سوادآموزی در محل دفتر مدیرکل آموزش و پرورش فارس و با حضور ایشان و معاونت سوادآموزی و مدیرعامل بنیاد برگزار گردد.

۲- مقرر شد تعداد ۲۵۰۰ جلد کتاب چاپ شده بین مراکز یادگیری سوادآموزی استان فارس همراه با بخشنامه اجرایی آن در سال ۱۳۹۹ به ادارات آموزش و پرورش استان ابلاغ گردد.

۳- مقرر شد فایل کتاب از وزارت آموزش و پرورش دریافت و پس از تهیه پاورپوینت توسط معاونت پژوهش بنیاد به مربیان مراکز یادگیری آموزش داده شود و با تشکیل گروه مجازی مربیان، بر حسن اجرا نظارت گردد.

۴- مقرر شد روی محتوای کتاب مسابقه بهترین برداشت از کتاب «امام مهربانی­ها» با دستخط سوادآموزان برگزار گردد و از نفرات برتر در نیمه­‌ی شعبان ۱۴۰۰، در سطح استان تجلیل به عمل آید.

 

 

 

آخرین مطالب

همایش بزرگ مهدی یاوران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) فارس، همزمان با سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، حضرت بقیة الله الأعظم، امام زمان

مردم مستعد دین هستند

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، استاد علیرضا حدائق مدیر بنیاد استان فارس در همایش سراسری مدیران بنیاد استان‌ها که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *