جستجو

تمدید یک ماهه مهلت شرکت در نخستین جشنواره ملی مهدویت


مهلت شرکت در نخستین جشنواره ملی مهدویت در پی استقبال علاقمندان به مدت یک ماه یعنی تا نیمه آذرماه تمدید شد.

خبرگزاری شبستان، گروه مهدویت و غدیر: مهلت شرکت در نخستین جشنواره ملی مهدویت در بخش‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری به مدت یک ماه (۱۵ آذرماه ) تمدید شد.

بنابر این گزارش، نخستین جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم و همکاری نهادهای علمی و فرهنگی دانشگاهی و حوزوی و اجرایی کشور برگزار می‌شود.

توسعه و ترویج فرهنگ متعالی مهدویت و با رویکردهای مختلف و در بخش‌های هنری، فرهنگی، کتابخوانی، رسانه، فضای مجازی و پژوهشی با محوریت موضوع همایش دکترین مهدویت(چالش‌های عصر غیبت) از اهداف این جشنواره است.

این گزارش می افزاید: در بخش پژوهشی به موضوعاتی چون چالش‌های اجتماعی و سیاسی، اعتقادی و فرهنگی با ریزموضوعات گسترده پرداخته و در راستای تعمیق و ترویج این مباحث، نشست‌های تخصصی نیز در مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی برگزار می‌شود.

بنابر اعلام نخستین مهلت ارسال آثار تا ۱۵ آبان ماه سال جاری بود که بنا به استقبال شرکت‌کنندگان این تاریخ تا یک ماه دیگر یعنی ۱۵ آذرماه تمدید شد؛ همچنین، مهلت ارسال اثر در بخش پژوهشی تا ۱۵ بهمن ماه تعیین شده است.

بر اساس این گزارش، زمان اعلام نتایج این جشنواره ۲۴ آذرماه ۹۷ تعیین شده و اختتامیه جشنواره نیز در روز ۲۶ آذرماه برگزار می شود، زمان اعلام نتایج و اختتامیه بخش پژوهشی نیز در فروردین ماه ۹۸ است.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق دبیرخانه دائمی جشنواره به نشانی قم، بلوار الغدیر، ابتدای خیابان صفاشهر، کوچه جهاددانشگاهی، جهاددانشگاهی واحد استان قم و سایت جشنواره به نشانی www.mahdaviatfest.ir و پیام رسان‌های داخلی در فضای مجازی به نشانی mahdaviatfest@ ارسال کنند.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *