جستجو

مومن همیشه به واعظ درونی نیاز دارد

حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمد حسین حدائق با اشاره به کلام امام جواد(ع) گفت: مومن همیشه نیاز به واعظ درونی دارد تا قبل از اینکه دیگران به او تذکر دهند، او متوجه اعمال خود باشد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمدحسین حدائق در نشست پیش همایش ملی مهدویت و انقلاب اسلامی در جمع پرسنل شرکت انتقال گاز منطقه پنج ضمن تبریک ایام میلاد امام جواد(ع) و مولی الموحدین امام علی(ع) اظهار داشت: همه احوال ما عنایت خداوند متعال است و اگر پروردگار عالم اراده کند نسخه زندگی انسان پیچیده می شود از این رو وقتی به جایگاهی رسیدیم نباید مغرور شویم.

قائم مقام بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان فارس افزود: امام جواد(ع) فرمود که مومن همیشه به یک واعظ درونی نیاز دارد تا قبل از اینکه کسی به او تذکر بدهد، خودش متوجه کار های خود شود.

حجت الاسلام حدائق با بیان اینکه امام جواد(ع) فرمودند که برای رسیدن به کمال و موفقیت باید نصیحت دیگران را بپذیریم، اضافه کرد: رموز موفقیت برای یک بنده خداوند پذیرش نصیحت دیگران، داشتن واعظ درونی و توجه به عنایت و اراده خداوند است.

انتهای پیام/

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *