جستجو

نشست هم‌اندیشی شورای قرآن و عترت

به گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین حدائق، قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) فارس امروز، ۲۸ بهمن‌ماه در نشست هم‌اندیشی شورای قرآن و عترت این استان گفت: بنیاد مهدی موعود(عج) دارای ۷۲ شعبه در سطح استان فارس است که برنامه‌های خود را برای سال آینده تدوین و آماده کرده‌ایم.

وی بیان کرد: نکته‌ای که باید در شورای قرآن و عترت بدان توجه داشت بحث اهمیت و همراهی دو ثقل قرآن و عترت است. همیشه این دو باید با هم باشند و نتیجه قرآن و نماز بدون ولایت امثال ابن ملجم مرادی می‌شود لذا ولایت رکن اصلی جامعه است و اگر در فعالیت‌های قرآنی به این نکته توجه نداشته باشیم، به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید.

حدائق در ادامه سخنان خود گفت:‌ پیش از این برای اجرای برنامه‌های مهدویت و همکاری و هم‌افزایی با سازمان‌های مختلف اعم از تبلیغات اسلامی، اوقاف و غیره اعلام آمادگی کرده بودیم و اکنون با راه‌اندازی شورای قرآن و عترت استان فارس آمادگی خود را جهت همکاری با این شورا اعلام می‌کنیم.

قائم مقام بنیاد مهدی موعود(عج) فارس بیان کرد: نکته‌ای که باید مدنظر قرار گرفت این است که محور فعالیت‌ها باید در شورای قرآن و عترت مشخص شود که آموزشی، پژوهشی یا فرهنگی هستند تا بتوانیم برای آن برنامه‌ریزی ویژه‌ای در بنیاد مهدویت انجام دهیم.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *