جستجو

فصلنامه منجی ویژه زمستان ۹۹ منتشر شد

فصلنامه منجی ویژه زمستان ۹۹ منتشر شد . دراین فصلنامه مطالب جذاب وزیبایی از جمله امام زمان وشهدا ،رسانه ونقد فیلم،سیره مدیریتی امام مهدی(عج)،فرقه های انحرافی،غرب ومهدویت،ره یافتگان،خانواده مهدوی،تربیت نسل منتظر،ویژه نامه کودک ودهها مطلب دیگرخواهید خواند.

برای دریافت نشریه می توانید به آدرس:کوی زهرا کوچه شماره۸ بنیاد و موسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)فارس مراجعه یا تماس با شماره تلفن:۳۷۲۵۵۸۵۱  و داخلی( پژوهش یا فرهنگی) درخواست اشتراک نشریه را بفرمایید.

*قیمت هر عدد فصلنامه به صورت تکی ۸۰۰۰ هزارتومان 

*اشتراک سالانه (بدون هزینه پست)۳۲۰۰۰ هزارتومان و (باهزینه پست)۴۰۰۰۰ هزارتومان می‌باشد.

مطالعه چند صفحه از فصلنامه منجی زمستان ۹۹

آخرین مطالب

9 پاسخ

  1. با سلام ؛

   به علت استقبال شرکت کنندگان، تاریخ مسابقه میثاق با خورشید پنهان تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۸ تمدید شده است، جهت اطلاع از اسامی برندگان بعد ازاین تاریخ با این شماره تلفن تماس حاصل فرمایید: ۳۷۲۷۴۶۴۹ (۰۷۱) داخلی ۱۰۶ (آموزش) و یا داخلی ۱۰۳ (امور شعب)

 1. سلام لطفا اسامی برندگان مسابقه میثاق باخورشید پنهان۱۳ را درسایت بگذارید.باتشکر

  1. با سلام؛
   اسامی برندگان مسابقه میثاق با خورشید پنهان ۱۳ مربوط به فرهنگیان و دانش آموزان به نواحی آموزش و پرورش اعلام گردیده و در روزهای آتی این اسامی و نیز اسامی مربوط به کارکنان دولت و اعضای کانون فرهنگی مساجد ، دانشگاه ها و نهادها در وب سایت بنیاد و مؤسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس قرار خوهد گرفت.

 2. با سلام لطفا اگه میشه اسامی برندگان رو در سایت درج کنید یا لااقل اسامی ۳ نفر اول را نام ببرید با تشکر

  1. با سلام؛
   اسامی برندگان سیزدهمین دوره مسابقه میثاق با خورشید پنهان مربوط به فرهنگیان و دانش آموزان به نواحی آموزش و پرورش اعلام گردیده و در روزهای آتی نیز در وب سایت بنیاد و مؤسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس قرار خوهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *